Iznajmljujem poslovni prostor u Sarajevu Pijačna 6

Iznajmljujem poslovni prostor u Sarajevu Pijačna 6

Cijena na upit

Objavljeno:
21. Decembar 2011.
Kvadratura objekta:
35 m2
Terasa:
DA
Parking:
DA
Grijanje:
DA

Nekretnina posjeduje

  • Alarm
  • centralno grijanje
  • elektricna energija
  • Internet
  • kanalizacija
  • parking
  • Podpuno opremljen
  • PVC
  • racunarska I telefonska mreza
  • telefon
  • unutarnja rasvjeta
  • vanjska rasvjeta
  • Video nadzor

Iznajmljujem poslovni prostor u Sarajevu koji se nalaze u novoizgrađenom poslovnom centru Forum na lokaciji Stup ulica Pijačna broj 6.FORUM business center d.o.o. je poslovni centar urađen po najsavremenijim evropskim standardima.Nudimo prostore za različitu namjenu,bez većeg broja pregrađenih zidova,a unutrašnjost se može uređivati prema potrebi i namijeni .Objekat posjeduje vrhunske sanitarije ,parket /etison,grijanje,video i fizički nadzor,najsavremeniji protivpožarni sistem , ADSL , ADSN , kablovska.

Poslovni centar FORUM je smješten u novoj industrijskoj zoni  na Stupu uz glavnu ulicu i nalazi se na raskršću puteva Tuzla-Sarajevo-Banja Luka-Mostar,te je u neposrednoj blizini aerodroma .

Prostor koji nudimo Vašoj kompaniji iznosi 35m2 i nalazi se na I spratu zgrade FORUM business center d.o.o.Prostor je postavljen  veoma kvalitetnim laminatom.Izuzetno osvijetljen i prozračan. Prostorija posjeduje zajedničku kuhinju i terasu i osobni toalet.

 

Agent ove nekretnine je: Amir Hota

Adresa: Franza Lehara 1, Sarajevo

Mobitel: 061/149-637

Tel/Fax: 033/444-949

Kontakt

Lokacija

Kontaktirajte nas uvezi ove nekretnine

:

:

:

Pošalji prijatelju
© Copyright 2011 Cicko d.o.o
A website by Sandin Djulic
Partly powered by CleverPlugins.com